top of page

HAKKIMIZDA

VET FOR HEALTH

2020 ’de Petshop sektöründe faaliyete başlayan firmamız sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde sağlamak amacı ile 2022 yılı itibari ile online satış hizmetini başlatmıştır.Müşterilerimize sunduğumuz geniş marka aralığında erişim sağlamaktayız.

internet mağazamız ile birinci sınıf evcil hayvan ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyor, evcil hayvan gereksinimlerini etkili şekilde karşılıyoruz. Elde ettiğimiz eşsiz müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem taşıyor.

Değerlerimiz

Dürüstlük: Güvene ve dürüstlüğe değer veririz, müşteri memnuniyetine odaklanır ve en üst düzeyde hizmet sunmaya özen gösteririz.

Memnuniyet: Müşterilerimizle sadakat ve iyi ilişkiler kurmak önceliğimizdir. Firmamız, kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatı sunmak ve her işlem deneyimini alıcılar için kolay, güvenli ve erişilebilir hale getirmek için burada!

Kalite: Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılamak amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve yaptığımız her şeyde onlara en iyi kaliteyi sunmaya her daim hazırız.

Vizyon: Müşterilerimizi misafirlerimiz olarak görmektir ve her zaman için elimizden gelen en iyi hizmeti uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmaktır.

bottom of page